Belki dekoracyjne

Belki i deski dekoracyjne to reprodukcja belek z naturalnego drewna wykonano ze sztywnej pianki poliuretanowej. Charakteryzują się wysokimi walorami dekoracyjnymi, dużą wytrzymałością mechaniczną, lekkością oraz odpornością na wilgoć i insekty. Belki i deski można stosować jako elementy dekoracyjne ścian i sufitów . Zastosowanie ich do dekoracji wnętrz powoduje, że pomieszczenia uzyskują indywidualny charakter i niepowtarzalny klimat. Belki oraz deski dekoracyjne produkowane są ze sztywnej pianki poliuretanowej o właściwościach samogasnących, klasa palności B-3 (wg DIN 4102) i klasa palności F
(wg PN-EN 13501-1). Belki produkowane są w wersji rustykalnej  i modern w pięciu przekrojach
o długościach 2, 3, 4m.
Belki rustykalne

Deski i belki rustykalne mają wyraziste słoje i naturalną strukturę starego szlachetnego drewna. Dzięki tym cechom doskonale sprawdzą się w dekoracji wnętrz w stylowym domu, czy mieszkaniu tworząc niepowtarzalny klimat. Formy belek i desek przygotowane zostały w oparciu o prawdziwe drewniane belki, dzięki czemu wyglądają bardzo autentycznie pomimo tego, że wykone są z pianki. Belki i deski wykonane w stylu rustykalnym pomalowane są lakierobejcą akrylową - by uwydatnić słoje drewna. Dostępne są w trzech standardowych kolorach: jasny /ciemny dąb oraz biały. W ofercie są również gumowe obręcze imitujące metale, które mogą maskować połączenia między belkami.
Belki modern

Belki modern to bardziej minimalistyczne i proste wersje rustykalnych belek, charakterystyczne dla skandynawskiego stylu, które sprawdzą się nie tylko w starych dworach, karczmach ale także w rodzinnym domu, stylowej restauracji, czy loftowym mieszkaniu.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress