Posadzki dekoracyjne wall 2 floor

Wall2Floor to wodoodporny system mikrocementowy, który może być zastosowany na posadzce, ścianie, a nawet umywalce. Dzięki wspomnianej wodoszczelności świetną alternatywą dla płytek w łazienkach jest aplikacja Wall2Floor, którą można stosować w miejscach takich jak kabiny prysznicowe.

Wall2Floor to mikrocementowy system posadzek dekoracyjnych, dzięki któremu można uzyskać jednolite powierzchnie bez spoin/fug nawet do 100 m2.

Wall2Floor doskonale sprawdzi się w prestiżowych i stylowych wnętrzach jako posadzka dekoracyjna. Jego trwałość i odporność na uszkodzenia sprawiają, że może być stosowany zarówno w przestrzeniach użyteczności publicznej, jak i prywatnych. Ciekawym rozwiązaniem w wykorzystaniu Wall2floor jest jego zastosowanie na meblach i blatach kuchennych (posiada atesty wytrzymałościowe). Oddaje to ostatnie trendy w tworzeniu betonowych blatów i mebli z elementami betonu.

Grubość posadzki wynosi 2-3mm. Posadzki mikrocementowe są bezspoinowe i można je stosować na płaszczyznach pionowych i poziomych, co pozwala uzyskać wrażenie całkowitej jednorodności przestrzeni.

Dużą zaletą systemu posadzek Wall2Floor jest możliwość stosowania na ogrzewanie podłogowe.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress