Chcąc podkreślić styl wnętrza lub radykalnie odmienić jego charakter szukamy niekiedy takich możliwości, które w ciekawy i niebanalny sposób pomogą nam sprawić, że stanie się to możliwe. Rozwiązaniem mogą być mineralne tynki dekoracyjne - służą wykonywaniu dekoracji ściennych o głębszej strukturze i mocniejszym efekcie. Doskonale sprawdzą się w surowych wnętrzach, industrialnych mieszkaniach, czy klimatycznych restauracjach tworząc tym samym we wnętrzu ciekawą, niecodzienną aranżację.

Wysoka jakość i dobór specjalnych składników w trakcie procesu produkcji farb metalicznych, powodują, że zastosowanie ich odmienia wnętrza, dodając im ekskluzywnego charakteru, ale także sprawiają, że nasze ściany są bardziej odporne na mechaniczne uszkodzenia, niż normalne farby.

Rodzaje tynków metalicznych

Preview

Texi

Texi jest dekoracyjną farbą do wnętrz z metalicznymi, srebrnymi i perłowymi opiłkami oraz pyłem kwarcowym. Texi tworzy na ścianie delikatną, opalizującą powierzchnię załamującą światło.

Preview

Swahili

Swahili jest farbą do wykończenia wnętrz opartej na bazie wodnej z metalicznymi pigmentami srebra i złota, oraz z piaskiem kwarcowym. Swahili to farba dekoracyjna z dodatkiem piasku kwarcowego. Tworzy wyraziste struktury pięknie załamujące światło na ścianie. Drobiny kwarcu możemy układać i zaczesywać w różne strony. Wedle uznania możemy tworzyć duże skupiska kwarcu, zaczesywać drobinki w różne strony, a nawet za pomocą szablonu pokrywać piaskiem jedynie wybrane fragmenty ściany.

Preview

Dune

DUNE jest farbą dekoracyjną do wykończenia wnętrz opartą na bazie akrylowej i wodnej z metalicznymi pigmentami.

Preview

Animamundi

ANIMAMUNDI tworzy na ścianie monochromatyczną, metaliczną powłokę. Produkt oferujący zarówno perłowe kolory, jak i efekt mocnej struktury. Jest to dekoracja spełniająca wymagania luksusowego wnętrza, nawiązująca do surowego stylu betonu we wnętrzach, przy zachowaniu metalicznego połysku.

Preview

Africa

Dekoracyjna farba o efekcie jedwabistej powierzchni, dostępna w gotowych, niepowtarzalnych 26 kolorach. Africa jest dekoracyjną farbą o metalicznym połysku. Delikatna struktura i metaliczne opiłki tworzą piękną grę światła i cieni. Africa tworzy na ścianie monochromatyczną, miękką w dotyku powłokę przypominającą welur, która perfekcyjnie sprawdzi się w najnowszych trendach w projektowaniu wnętrz.

Preview

Eclat

Farba dekoracyjna z opiłkami złota. Kąt padania światła na wymalowaną powierzchnię wpływa na jej ostateczny efekt wizualny tworząc efekt trójwymiarowości. Pokryta farbą Eclat ściana, tworzy powierzchnię o wysokiej hydrofobowości i oddychalności. Produkt nadaje się również na wykończenia elewacji.

Preview

Metallo Fuso

Metallo Fuso to dekoracyjne wykończenie do wnętrz o efekcie metalu. Zrobiony jest z wybranych sproszkowanych metalów, dwuskładnikowej żywicy oraz specjalnych dodatków, które umożliwiają łatwą aplikację produktu. Metallo Fuso pozwala na uzyskanie różnych struktur i efektów, które tworzą niesamowite powierzchnie wyglądające jak prawdziwy metal. Metallo Fuso dostępny jest w 4 kolorach: cyna, miedź, mosiądz i brąz.

Oxidation

Preview

Verderame Wall Painting (patynowa miedź)

To system do tworzenia naturalnej patynowanej miedzi do wnętrz i na elewację, składający się z bazy - farby miedzianej (VERDERAME FONDO) i utleniacza (VERDERAME LIQUIDO ANTICHIZZANTE).

Preview

IRONic (rdza)

Naturalna rdza do wnętrz i na elewację składająca się z bazy - farby z żelazem (IRONic FONDO) i aktywatora (IRONic LIQUIDO ANTICHIZZANTE).