Tynki dekoracyjne idealnie eksponują miejsce w przestrzeni. Tynki dekoratorskie znakomicie podkreślą te miejsca, które we wnętrzu powinny być wyróżnione. Może to być wezgłowie łóżka w sypialni, ściana kominkowa w salonie czy tło dla dzieła sztuki w jadalni. Dekoracja ta przyciąga wzrok, skupia uwagę i stanowi we wnętrzu dominantę.

Dzięki zastosowaniu odpowiednich wosków ochronnych, tynki dekoracyjne są odporne na wodę i zabrudzenia. Mogą być więc znakomitą alternatywą dla płytek ceramicznych, drogich okładzin ściennych z kamienia czy szkła. W łazienkach, kuchniach ale także kotłowniach, garażach, spiżarkach i piwniczkach stosuje się je tworząc klimatyczne i interesujące wnętrza.

Zastosowanie produktów Novacolor z serii mineralnych tynków dekoracyjnych pozwala osiągnąć niesamowicie autentyczne efekty betonu, trawertynu, naturalnej gliny, które sprawdzą się w najbardziej ekskluzywnych przestrzeniach, oferując niepowtarzalne wrażenia estetyczne.

Przy tak zaawansowanych technologicznie tynkach dekoracyjnych o bardzo dobrej jakości w ich zastosowaniu ogranicza nas tylko wyobraźnia!

Rodzaje tynków mineralnych